תוכנית ההכשרה המקצועית

ליצירת נכס דיגיטלי באיביי
 למד מא' ועד ת' כיצד לבנות חנות ולמכור בה
בצורה פרקטית ומקצועית עם ליווי שלנו לאורך

כל הדרך להצלחה שלך!

נתחיל בכנות קיצונית..

 אם נמאס לכם

אז קודם כל, המצב לא חייב להיות ככה.
איך משנים אותו? כאן אנחנו נכנסים לתמונה👇

מה כוללת

ההכשרה שלנו

ליווי צמוד 24/6

לומדים כיצד להקים חנות ונכס דיגיטלי מ-0 בצורה פשוטה

62 פרקים של תוכן מתחדש ומתעדכן

שיטה ייחודית של ריבוי חנויות והכפלת רווחים

זום קבוצתי על בסיס חודשי

כלים להפיכת הנכס לפאסיבי

שיטה ייחודית של ריבוי חנויות והכפלת רווחים

+ בונוסים מטורפים!!!

שיעורים קבוצתיים מדי חודש בזום

גישה מוזלת לשירות העסקת עובדים לניהול פאסיבי של החנות שלנו

גישה מוקדמת לפרוייקטים וקורסים שעתידים לצאת

תוצאות בשטח

של התלמידים שלנו

קצת עלינו

ועל הדרך שלנו

עמית דדון
בן 20, חייל, שחקן כדורגל, בעל נסיון של 5 שנים בתחום הדרופשיפינג ובעלים של רשת חנויות באיביי. את הדרך שלי התחלתי בגיל 15 דרך קורס לא כל כך מוצלח, מאז לקחתי שיעורים פרטיים שאלתי שאלות נכשלתי וצברתי נסיון. אחרי המון עבודה קשה לבסוף פיצחתי את השיטה שעזרה לי ליצור רשת של חנויות באיביי שמוכרות ומנוהלות על ידי עובדים ולא תלויות בזמן שלי. ככה יצרתי לעצמי נכסים דיגיטליים פאסיבים ובמשך השנים השקתי את תכנית ההכשרה שלי ועזרתי לעשרות אנשים שונים לייצר נכס דיגיטלי.

לוטן מרקוביץ
בן 20 לוחם בחטיבת גולני, בעל רשת חנויות באיביי.
את הדרך שלי התחלתי בתור יזם וסוחר צעיר ועם השנים הגעתי לתחום של החנויות באיביי.
כיום בעלים של מספר דו ספרתי של חנויות ביחד עם עמית שמנוהלות על ידי עובדים ולא תלויות בזמן שלנו.

שאלות נפוצות על

ההכשרה שלנו

ברור, אנו מלמדים הכל מ0, מהרמה הבסיסית ביותר ועד המקצועית ביותר ככה שאין לך מה לחשוש בנוסף לכך שתקבל את הליווי האישי שלנו לכל שאלה וייעוץ.

במהלך השנים לימדתי כל כך הרבה אנשים שלמדו ממקורות אחרים אחרי שהיו בטוחים שקיבלו את כל המידע הדרוש להצלחה ופשוט לא הצליחו להגיע לתוצאות שחלמו עליהם. השיטות הייחודיות שלנו, הנסיון, והליווי האישי, יעזרו לך להצליח או לעלות למדרגה הבאה.

בקורס תלמדו שלב אחר שלב כיצד ליצור חנות באיביי שתהיה לכם נכס דיגיטלי ששווה כסף, איך ליצור רשת של חנויות כאלו ואיך להפוך את העבודה לפאסיבית ולהעביר את החנויות לניהול של עובדים.

קודם כל התוצאות מדברות בעד עצמן, דבר שני תקבלו כלים ושיטות ייחודיות שצברנו במהלך השנים שלא קיימים בשום קורס. והכי חשוב, ליווי אישי ברמה של שיעורים אחד על אחד במידת הצורך!

כמובן, אני אישית התחלתי בגיל 14! בקורס שלנו אנחנו מסבירים מה צריך לעשות במידה אתה מתחת לגיל 18. בקצרה, תצטרך להשתמש בפרטים של בגיר (חברים או משפחה)

ברור! זה בדיוק הזמן. תכנית ההכשרה שלנו מתאימה לכל אחד שיכול להשקיע בין 3-8 שעות בשבוע. אנחנו בעצמנו נמצאים במסגרות ומנהלים רשת חנויות דו ספרתית. כמובן שהמטרה בתהליך זה להפוך את החנויות לפאסיביות

בניגוד לשאר אנחנו לא באים למכור חלומות!!
זאת שאלה שאני מאוד אוהב לשמוע כי אם אי פעם מישהו אמר לכם מספר אז הוא שקרן…

העולם הזה כל כך דינאמי ומשתנה ככה שזה תלוי בקצב למידה שלך, בהשקעה שלך וביצרתיות שלך. יש תלמידים שתוך מספר חודשים הגיעו למצב שהם מנהלים כמה חנויות באופן פאסיבי ויש כאלה שלקח להם טיפה יותר זמן.

כן ישנה השקעה כספית קטנה בשביל החימום חשבון (סביב ה30 שקל) לצורך קניית פידבקים שיתנו לנו יתרון כמוכרים. מלבד לכך כל ההזמנות שתצטרכו לשלם עליהם זה רק לאחר שהלקוחות יקנו ממכם (שיטת הדרופשיפינג) ככה שאין לכם כמעט דרכים להפסיד כסף. כל כסף שתוציאו על הזמנות מעיד על כך שעשיתם כבר רווח.

לבדיקת התאמה לתכנית ההכשרה

השאירו כאן את הפרטים שלכם

דילוג לתוכן